ForumMaster
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumMaster

ForumMaster FORUMLARI

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Üye olmak için ne yapmalıyım ?

YazarMesaj
Admin
ADMİNİSTRATÖR
ADMİNİSTRATÖR
Admin

Hayvan Dostu : 10
Takım : 1
ruh hali : 9

Üye olmak için ne yapmalıyım ? Empty
MesajKonu: Üye olmak için ne yapmalıyım ?   Üye olmak için ne yapmalıyım ? EmptyPerş. Kas. 19, 2009 3:04 pm

Merhaba üye olmak için yapmanız gerekenleri resimli olarak bir anlatım haline getirdim .. Aşama Aşama işlemimiz başlıyor ;

1.aşama:
Üye olmak için ne yapmalıyım ? 67686552

2.aşama:
-----------------------------------------------------------------------------------
Üye olmak için ne yapmalıyım ? 76363524

3.aşama:
-----------------------------------------------------------------------------------
Üye olmak için ne yapmalıyım ? 81738879

4.aşama:
Üye olmak için ne yapmalıyım ? 99886592

5.aşama:
Üye olmak için ne yapmalıyım ? 40032762

6.aşama:
Üye olmak için ne yapmalıyım ? 55824220

7.aşama:
Üye olmak için ne yapmalıyım ? 34394178

Kod:
 Buradaki Konudanda yardım alamayan üyelerimiz aşağıdaki '' BURAYA TIKLAYINIZ '' yazısına tıklasınlar ve karsılarına gelen konuyu takip etsinler lütfen ..

BURAYA TIKLAYINIZ
http://forummaster.yetkinforum.com

Üye olmak için ne yapmalıyım ?
1 sayfadaki 1 sayfası