ForumMaster
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumMaster

ForumMaster FORUMLARI

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Üyelikde Sorun Yasıyorum Diyenler Buraya ?

3 posters
YazarMesaj
Admin
ADMİNİSTRATÖR
ADMİNİSTRATÖR
Admin

Hayvan Dostu : 10
Takım : 1
ruh hali : 9

Üyelikde Sorun Yasıyorum Diyenler Buraya ? Empty
MesajKonu: Üyelikde Sorun Yasıyorum Diyenler Buraya ?   Üyelikde Sorun Yasıyorum Diyenler Buraya ? EmptyPerş. Kas. 19, 2009 3:40 pm

Üye olurken sorun yaşıyorum diyen üyelerimiz ilk önce
Buraya tıklayarak Resimli Üye Olma Konusunu Okuyunuz ..

Eğer bu konudanda yararlanamazsanız o zaman lütfen Bu alandan , Resimli Üye Olma Konusununda Hangi alanda kaldıysanız ve ne gibi bir hata ile karşılaşıyorsanız onu söyleyiniz ..

Bu konuya cevap açmadan , yeni konu açmak Konunuzun kilitlenmesine sebep olacaktır ..

Herkeze iyi forumlar ..
http://forummaster.yetkinforum.com
KeiLanMa
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Üyelikde Sorun Yasıyorum Diyenler Buraya ?   Üyelikde Sorun Yasıyorum Diyenler Buraya ? EmptyPerş. Kas. 19, 2009 3:50 pm

yaaa admin kardeşim ben resimli anlatıma girdim , anladım anladım gitti ancak msn adresime mail gelmedi?? ne yapabilirim ? yenidenmi üyelik açacam :S :S
Admin
ADMİNİSTRATÖR
ADMİNİSTRATÖR
Admin

MesajKonu: Geri: Üyelikde Sorun Yasıyorum Diyenler Buraya ?   Üyelikde Sorun Yasıyorum Diyenler Buraya ? EmptyPerş. Kas. 19, 2009 3:56 pm

KeiLanMa demiş ki:
yaaa admin kardeşim ben resimli anlatıma girdim , anladım anladım gitti ancak msn adresime mail gelmedi?? ne yapabilirim ? yenidenmi üyelik açacam :S :S

Üye olurken mailinizi Doğru yazdığınızdan emin olunuz .. Sistemimiz YetkinForum.com dur ve aktive mailleri otomatik olarak gelmektedir .. Suana kadar hiç böyle bir sorun yasanmamıstı , muhtemelen msn adresinizi Yanlıs yazmıssınız ve baska birisine mail gitmiştir ..

15 dk daha bekleyin ve eğer hala mail gelmiyor ise yeniden ve düzgün bir şekilde üyelik açınız ..

İYİ FORUMLAR
KeiLanMa
Misafir
Anonymous

MesajKonu: zzzzzzz   Üyelikde Sorun Yasıyorum Diyenler Buraya ? EmptyCuma Kas. 20, 2009 2:06 pm

admin kardes beceremedim yaa :S :S sanırım yanlıs msn yazdım sen birseyler yap yaa :S:S
Admin
ADMİNİSTRATÖR
ADMİNİSTRATÖR
Admin

MesajKonu: Geri: Üyelikde Sorun Yasıyorum Diyenler Buraya ?   Üyelikde Sorun Yasıyorum Diyenler Buraya ? EmptyCuma Kas. 20, 2009 2:08 pm

KeiLanMa demiş ki:
admin kardes beceremedim yaa :S :S sanırım yanlıs msn yazdım sen birseyler yap yaa :S:S

Kullanıcı Adı : KeiLanMa
Şifre : *********
Durumu : AKTİF

Buyrun durumunuzu aktif yaptım .. iyi forumlar ..
KeiLanMa
BRONZÜYE
BRONZÜYE
KeiLanMa

Takım : 3
ruh hali : 10

MesajKonu: Geri: Üyelikde Sorun Yasıyorum Diyenler Buraya ?   Üyelikde Sorun Yasıyorum Diyenler Buraya ? EmptyCuma Kas. 20, 2009 2:10 pm

hımmmmmmm teşekkürler .. geLdim ben Very Happy
fasdfasd
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Üyelikde Sorun Yasıyorum Diyenler Buraya ?   Üyelikde Sorun Yasıyorum Diyenler Buraya ? EmptyPaz Kas. 29, 2009 12:07 pm

yaw ben yazıyorum üye oluyorum daha öncede birçok foruma üye oldum ama bu sefer olamıyorum ? ? ID - SİFRE vb. yazdım falan hep msn yazdım gönder dedim .. sonra giriş yapıyorum ama olmuyor ? No
Admin
ADMİNİSTRATÖR
ADMİNİSTRATÖR
Admin

MesajKonu: Geri: Üyelikde Sorun Yasıyorum Diyenler Buraya ?   Üyelikde Sorun Yasıyorum Diyenler Buraya ? EmptyPaz Kas. 29, 2009 12:11 pm

fasdfasd demiş ki:
yaw ben yazıyorum üye oluyorum daha öncede birçok foruma üye oldum ama bu sefer olamıyorum ? ? ID - SİFRE vb. yazdım falan hep msn yazdım gönder dedim .. sonra giriş yapıyorum ama olmuyor ? Üyelikde Sorun Yasıyorum Diyenler Buraya ? Kopfschuettel

Merhaba , Üyeliğinizi msn adresinizden onaylamanız gerekmektedir .. Lütfen Üye olma aşamalarını gözden geçiriniz ..

Msn adresinizi doğru yazıp , gelen mail den de aktivasyon kodunu onaylamazsanız üyeliğiniz gerçekleştirilemez ..
paradox
***YENİÜYE***
***YENİÜYE***
paradox

Hayvan Dostu : 2
ruh hali : 7

MesajKonu: Geri: Üyelikde Sorun Yasıyorum Diyenler Buraya ?   Üyelikde Sorun Yasıyorum Diyenler Buraya ? EmptyPaz Kas. 29, 2009 12:14 pm

teşekkürler dediğinizi yaptım Very Happy

Üyelikde Sorun Yasıyorum Diyenler Buraya ?
1 sayfadaki 1 sayfası